•  

O nas

Kompleksowe usługi brukarskie w Koszalinie i okolicach

Nasza firma kieruje ofertę do Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Wszystkie prace brukarskie wykonujemy solidnie i terminowo, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Podczas prac wykorzystujemy jedynie materiały najwyższej jakości, pochodzące od najlepszych, najbardziej zaufanych producentów, dzięki czemu mają Państwo pewność, że inwestują w produkt na lata. Ponadto na wszystkie świadczone usługi udzielamy wieloletnich gwarancji. Posiadamy niezbędne uprawnienia do przeprowadzania prac remontowo-budowlanych oraz instalacyjnych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług brukarskich. Zatrudniamy profesjonalnych brukarzy, którzy od lat związani są z branżą budowlaną. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania, posłużą Państwu fachową poradą i podpowiedzą, jaka usługa będzie najlepiej odpowiadała Państwa potrzebom i oczekiwaniom oraz jaki rodzaj kostki brukowej jest najbardziej odpowiedni do zastosowania w danym projekcie.

Brukarstwo

Brukarstwo to nasza pasja. Zrealizowaliśmy już dziesiątki inwestycji o bardzo zróżnicowanej skali trudności. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi brukarskie przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen. Pomożemy Państwu zrealizować marzenia o pięknym ogrodzie z brukowanymi alejkami lub o solidnym, reprezentacyjnym podjeździe. Dzięki naszej firmie każdy rodzaj prac brukarskich, od układania kostki brukowej, czy granitowej, przez montaż krawężników, aż po wznoszenie ogrodzeń z kamienia, zostanie przeprowadzony szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Firma Anpi usytuowana jest w Połczynie-Zdroju, jednak swoje usługi świadczymy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, a w szczególności w Koszalinie, Białogardzie, Złocieńcu, Świdwinie i Drawsku Pomorskim.

Zapraszamy do współpracy!